Новини

На Закарпатті вже сформовано 8 мобільних бригад для вакцинації від коронавірусу

Наразі в області вже сформовано 8 мобільних бригад, котрі будуть займатися щепленнями від COVID-19. Вакцинація буде розділена на 4 етапи.


Про це сьогодні, 15 січня, під час спілкування з журналістами повідомила Вікторія Тимчик, епідеміолог, завідувач відділу епідеміологічного нагляду і профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ України.

«Весь світ активно рухається у напрямку вакцинації. Україна не відстає в цьому плані. Наразі у нас уже є дорожня карта з впровадження вакцини від COVID-19, зроблені певні кроки в цьому напрямку. Зараз сформовано 8 мобільних бригад, котрі будуть займатися щепленнями», – сказала Вікторія Тимчик.

За її словами, вакцинація від COVID-19 відбуватиметься в 4 етапи. «Все буде чітко поділене. Визначені групи, які будуть підлягати вакцинації протягом цих етапів. Перший етап – самі представники мобільних бригад, медпрацівника, котрі надають допомогу хворим на COVID-19, працівники лабораторій, особи похилого віку, які проживають в інтернатах, а також військові Збройних Сил України та Нацгвардія, котрі задіяні, або можуть бути задіяні у військових діях на сході України», – пояснила Вікторія Тимчик.

Також епідеміолог додала, що невдовзі будуть формуватися списки осіб, які підлягають вакцинації на першому етапі: «Всі дані будуть верифіковані», – підкреслила вона.

Крім того, Вікторія Тимчик уточнила, що на першому етапі щеплення будуть здійснюватися мобільними бригадами по місцю перебування осіб, які підлягають вакцинації.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.