На Закарпатті вперше дипломи отримали магістри-ресторатори

На Закарпатті вперше дипломи отримали магістри-ресторатори

18 квітня в Ужгородському торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету відбулася знакова подія – урочисте вручення дипломів першим випускникам-магістрам кафедри технології і організації ресторанного господарства (завідувач – кандидат технічних наук, доцент Сабадош Ганна Олександрівна).

Випускників привітав директор інституту професор Гаврилко Петро Петрович, який у своєму виступі наголосив, що лише 21 студенту випала честь стати першими випускниками-магістрами Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ. Це перший випуск фахівців найвищого освітньо-кваліфікаційного рівня з напряму підготовки «Харчові технології» спеціальності «Технології в ресторанному господарстві» не тільки в інституті, а в загалі в Закарпатській області. 


До випускників звернувся завідувач кафедри природничо-гуманітарних та інформаційних дисциплін доцент Бандурин Юрій Анатолійович, який був одним з перших серед викладачів інституту, яким довелося провести величезну підготовчу роботу для того, щоб отримати ліцензії на право інституту розпочати підготовку спеціалістів з цієї вкрай актуальної для Закарпаття спеціальності.

Заступник директора інституту доцент Кляп Михайло Петрович у своєму виступі звернув увагу присутніх на особливості підготовки фахівців у галузі кулінарного та кондитерського мистецтва. Зокрема він відзначив, що під час навчання наші студенти прийняли участь у багатьох фестивалях, конкурсах та навіть чемпіонатах з кулінарного мистецтва, як загально-державного, так і міжнародного рівнів. Свідченням чого є чисельні нагороди, які були представлені на стенді. Тож кваліфікацію наших випускників підтверджено не лише державними дипломами, але й підписами знаних фахівців цієї галузі світового рівня. До прикладу на відзнаках наших студентів стоять підписи суддів змагань, які є акредитованими фахівцями  WACS, World Association of Chefs' Societies:

Томас Гуглер (Thomas Gugler, Саудівська Аравія) - управляючий майстер-шеф та директор асоціації кулінарів Синайського регіону;

Роман Давід Таубер (Roman David Tauber, Польща) – Ректор Академії готельного менеджменту і ресторанного господарства у Познані, шеф-кухар ЄВРО-12;

Марія Шрамко (Ісландія) – чемпіонка світу серед кондитерів, та інші. 

Директор інституту Гаврилко П.П. урочисто вручив випускникам дипломи та документи до них, які є двомовними (на українській та англійській мові), а відтак такі дипломи є зрозумілим як для вітчизняного, так і для закордонного роботодавця. В додатку до диплому відображено особливості підготовки фахівців вУТЕІ КНТЕУ, яка полягає у глибокій практичній спрямованості його підготовки. Впродовж навчання студентицієї спеціальності проходять щорічно різні види практики, в тому числі і за кордоном.

Серед випускників-магістрів Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ відомі особистості:

Штефаньо Валентин Павлович – відомий кондитер Закарпаття;

Талапа Стефан Юрійович – знаний бармен та організатор ресторанного господарства в м.Ужгороді;

Гиндрюк Василь Васильович – ветеран освіти, багаторічний керівник освітніх закладів м.Ужгорода;

Гартл Сніжана  Іванівна – відомий шеф-кухар з м.Мукачева та інші.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...