На Закарпатті визначили найкращі спортивні родини

Саме під такою назвою 18 квітня на учбово-спортивній базі “Закарпаття” в м. Берегово відбулися змагання обласного центру "Спорт для всіх" Всеукраїнського фестивалю “Мама, тато, я –спортивна сім’я”.


Участь в заході брали переможці міських і районних змагань серед спортивних сімей. До програми змагань були включені різноманітні комплексні естафети, конкурси і вікторина на олімпійську тематику.

Успішно впоралися зі всіма завданнями сім’я з м.Ужгород та сім’ї Джанда та Фулей з Берегівського району. Переможцем змагань стала сім’я Шипош (мама Іванна, тато Євген, дочка Євгенія) з Великого Березного.

Окрім отриманих призів сім’я Шипош виборола право представляти Закарпатську область на фіналі Всеукраїнського фестивалю, що відбудеться 14-16 травня в м. Київ. Завершилося свято відвіданням плавального басейну з термальною водою.

Управління молоді та спорту облдержадміністрації спрямовує зусилля на пропаганду здорового способу життя, в тому числі і через залучення краян до сімейних спортивних "стартів", - пише управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання