На Закарпатті виступають за необхідність відновлення пільг для воїнів-інтернаціоналістів

У рамках всеукраїнської акції воїнів-інтернаціоналістів, яка відбувається в Києві, в Ужгороді пройшов мітинг обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, в якому взяли участь і інші «афганські» організації Закарпаття.

Головна вимога учасників акції – поновити пільги й посилити соціальний захист ветеранів війни, військової служби, а також сімей загиблих військовослужбовців. Мова йде насамперед про державне медичне страхування, недопущення перепрофілювання госпіталів ветеранів та інвалідів війни, забезпечення пільгового проїзду тощо.

З учасниками акції зустрілися голова ОДА Геннадій Москаль та голова обласної ради Михайло Рівіс.

– Ми цілком підтримуємо «афганські» організації, однак оскільки відновлення пільг – це не рівень облдержадміністрації та облради, направимо відповідне звернення від ОДА в Кабінет міністрів та Верховну Раду України, – зазначив Г.Москаль. – 7 червня відбудеться чергова сесія обласної ради, тому ми запрошуємо на неї представників «афганських» організації області й підготуємо аналогічне звернення від депутатського корпусу. Сподіваємося, що «за» проголосують усі депутати.

У свою чергу «афганці» подякували керівникам області за підтримку, наголосивши, що Г.Москаль – перший голова ОДА, котрий особисто вийшов на зустріч із ними, а не відправив когось із заступників, як це робили інші, - повідомляє прес-служба ОДА. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання