На Закарпатті вийшла книга європейського політика Даніеля Марк Кон-Бендіта

У перекладі з французької на Закарпатті  вийшла книга «А може, нам ліпше розпустити політичні партії?»  популярного європейського політика  Данієля Кон-Бендіта. Ідея видання, переклад тексту та упорядкування належить   Віктору Мотруку, перекладачу, доценту кафедри полікультурної освіти та перекладу УжНУ.

Даніель Марк Кон-Бендіт – відомий європейський політик. Його політична унікальність полягає в тому, що, маючи подвійне (французьке і німецьке) громадянства, брав активну участь у політичному житті як Франції, так і Німеччини.

«Книжка Данієля Кон-Бендіна «А може, нам ліпше розпустити політичні партії?» є змістовною та ґрунтовною, водночас лаконічною розповіддю не лише про власну кар’єру, а про візії подальшого суспільно-політичного розвитку, - пише в передмові професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій УжНУ Ігор Тодоров.  Провідний європейський політик, один з лідерів травневих заворушень у Франції 1968 року, активний діяч німецької та французької партій «зелених», депутат Європейського парламенту (1994-2014 рр.). Його цікавий політологічний аналіз набуває особливої актуальності через хвилі популізму, що накривають сучасну Європу і не лише її. Риторична назва книжки дещо епатажна, втім Даніель Кон-Бендіт небуденно формулює своє завдання – знову популяризувати громадянина і громадянське суспільство, цивілізуючи при цьому суспільство політичне».

 Нагадаємо, Михайло Рошко прентує книгу "Пастка"

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання