На Закарпатті відремонтують 17 км доріг

Як відомо, у березні Кабінет Міністрів України затвердив розподіл дорожнього бюджету на 2016 рік. Передбачені Держбюджетом кошти будуть спрямовані не лише на дрібний поточний ремонт та зимове утримання автомобільних доріг, а й на комплексні дорожні роботи.

Основні видатки передбачається спрямувати на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування – близько 3,5 мільярдів гривень, а також на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування, які включають в собі зимове утримання доріг, виконання заходів з безпеки дорожнього руху, ліквідацію деформацій дорожнього покриття тощо – 2,5 мільярдів гривень.

Згідно розподілу фінансування робіт, на Закарпатті буде проведено поточний середній ремонт доріг державного значення загальною протяжністю 17 км на суму 76, 5 млн. грн., а саме:

М-06 Київ-Чоп на ділянці км 702 + 424 - км 707 + 424. Обсяг фінансування 30 млн. грн. Введення в експлуатацію 5 км дороги.

М-26 Контрольно-пропускний пункт «Вилок»- Вилок-Неветленфолу- контрольно- пропускний пункт «Дякове» на ділянці км 10 + 700 - км 15 + 700. Обсяг фінансування 21, 5 млн. грн. Введення в експлуатацію 5 км дороги.

Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франкцівськ-Рогатин-Бібірка-Львів на ділянці км 21 + 120 - км 28 + 000 - км 34 + 000. Обсяг фінансування 25 млн. грн. Введення в експлуатацію 7 км дороги.

Особливу увагу в цьому році буде приділено якості виконаних дорожніх робіт. Згідно ухваленого Урядом документа, на здійснення контролю за станом автомобільних доріг та якості дорожніх робіт буде направлено близько 20 мільйонів гривень, - пише прес-служба САД у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...