На Закарпатті відновлять історичний «Соляний Шлях»

У четвер, 12 грудня у м. Хуст відбудеться стартова конференція проєкту «Відновлення туристичної привабливості історичного «Соляного Шляху».

Проєкт реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства  “Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Метою проєкту є дослідження та відновлення історичного «Соляного Шляху» - стародавнього маршруту, який зараз охоплює територію Закарпатської області (Україна) та області Сабольч-Сатмар-Берег (Угорщина). Реалізація створить передумови для збереження спільної історичної та культурної спадщини цільових регіонів, а також для проведення спільного дослідження шляху та  промоції нового туристичного маршруту.

Участь у конференції братимуть:

Рівіс Михайло Михайлович – голова Закарпатської обласної ради;

Кащук  Володимир Павлович – Хустський міський голова;

Білецький Мирослав Золтанович – депутат Закарпатської обласної ради;

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/38omXoT

Загальний бюджет становить 382 918,23 Євро, внесок ЄС - 344 626,40 Євро, термін реалізації -12 місяців.

Головним бенефіціаром є КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради», партнери проєкту - Виконавчий комітет Хустської міської  ради та Соболч-Сотмар-Берег «Обласне регіональне агентство розвитку і охорони навколишнього середовища».

 Нагадаємо, У Мукачівського замку буде свій «Смарт Музей»

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання