На Закарпатті відкриють пам’ятник Францу-Йосифу

У середу, 21 жовтня о 13.00 у парку Шенборна, який розташований неподалік від с.Тур'я Пасіка (45 кмвід Ужгорода) і прилягає до території курорту "Воєводино" відбудеться презентація- відкриття пам'ятника імператору Австро-Угорщини Францу Йосифу. Виїзд для тих, хто аркедитувався, о 12.00 від готелю "Ужгород".

Пам'ятник Францу-Йосифу являє собою бронзову постать у людський зріст, автор пам'ятника - відомий ужгородський скульптор Михайло Колодко. Пам'ятник Францу-Йосифу (Ференцу-Йовжіку, як його любовно називають ужгородці) - це данина подяки імператору, за 68 років правління якого місцеві жителі отримали цивільні права і змогли нарешті зітхнути на повні груди. Портрет імператора висів в кожному будинку, а його дружина імператриця баварська Єлизавета - славнозвісна Сісі - була щиро любима підданими і досі є символом жіночої краси і ніжності.

Парк Шенборна -- це ретельно відтворена репліка знаменитого парку, який колись оточував замок графів Шенборнів. Парк був справжньою перлиною європейського паркового мистецтва. Сьогодні парк відвідують тисячі туристів з усіх куточків України та із-за кордону. Саме тут, серед гірських лісів Закарпаття, де, за сказаннями, любив полювати Франц-Йосиф, прихильник здорового та активного способу життя, і буде встановлений новий пам'ятник Імператору Австрії, Королю Чехії та Угорщини.

У програмі відкриття:

-          екскурсія по Парку Шенборна з доктором філософських  наук Федором Шандором

-          відкриття пам'ятника скульптором Михайлом Колодко, привітальні слова почесних гостей події

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...