На Закарпатті відкрили школу митного права для брокерів і бізнесменів

«Школа з митного права» - це площадка, яку створили роботодавці, митниця та університет з метою ліквідувати бар’єри і перешкоди, які можуть виникнути у суб’єктів господарювання при перетині кордону.

Закарпаття – регіон, через який проходять найбільші потоки зовнішньоекономічної діяльності  країни і повинно бути лідером змін та зробити все можливе для того, щоб українські митниці перетворилися на кращі європейські взірці. Кожний суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності повинен чітко знати правила та всі «підводні камені», які можуть виникнути при перетині кордону.

Саме з цією метою і створена школа. Цільова аудиторія – це перш за все брокери, представники підприємств, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, експортери, імпортери, перевізники. Безперечно засновники школи думають про майбутнє, тому особлива увага приділяється студентам та аспірантам.

В своєму вступному слові Голова Обласного об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття» Володимир Панов сказав: «Це надзвичайно важлива тенденція, оскільки митниця робить крок для ліквідації бар’єрів і капканів, які, на превеликий жаль, завжди присутні в українській економіці, що не дає можливості країні розвиватися з випереджаючими темпами. З другого боку, це зближує ВНЗ з реальним ринком і поступово реалія, яка є сьогодні: університет живе своїм життям, а бізнес – своїм, буде нівельована».

Заступник начальника Закарпатської митниці ДФС Микола Ясевич відмітив, що це інноваційний інструмент, зв'язок з університетом та роботодавцями поглиблюється. Переконаний, що саме такі площадки стануть тим інструментом, який дозволить вивести на якісно новий рівень роботу митниці з суб’єктами ЗЕД та підвищить ефективність роботи кожного підприємства.

Декан юридичного факультету УжНУ Ярослав Лазур відмітив, що йому дуже приємно, що роботодавці та митниця прийшли в університет, переконаний, що така ініціатива принесе користь студентам та аспірантам, які зможуть на «живих» прикладах набратись практичних навичок застосування митного права та поглибить взаємозв’язок роботодавців, влади та університету.

Організатори анонсували, що «Школа з митного права» буде регулярною. Семінари проходитимуть один раз на місяць по п’ятницям, а їх тематика буде визначатись учасниками, відповідно до актуальних питань та проблем, з якими стикаються представники бізнесу.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання