Відбулися навчання поліцейських, рятувальників та нацгвардійців (Фото)

Відбулися навчання поліцейських, рятувальників та нацгвардійців (Фото)

Сьогодні, 6 вересня, у тренінговому центрі поліції Закарпаття, відомому як спецполігон «Шипка» поблизу міста Мукачево, відбулися тактико-спеціальні навчання правоохоронців краю.

Участь у них взяли бійці зведеного батальйону оперативного реагування ГУНП в Закарпатській області, роти поліції особливого призначення, Ужгородського батальйону Національної гвардії України, рятувальники УДСНС області, працівники поліції охорони, поліцейські кінологи.

В умовах, наближених до бойових, правоохоронці вчилися злагоджено та ефективно протидіяти масовим безпорядкам, знешкоджувати умовних хуліганів. Спільно з нацгвардійцями поліцейські відпрацьовували конвоювання уявних затриманих. При цьому не обійшлося без елементів рукопашного бою, вибухів, горіння шин тощо.

Як зазначив командир зведеного батальйону поліції Закарпаття, начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Роман Ус, метою таких навчань, які проводяться в краї регулярно, є підвищення боєздатності правоохоронців, злагодженість та ефективність дій в умовах масових заворушень.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання