На Закарпатті в госпіталь інвалідів війни закуплять гастроендоскоп

На Закарпатті в госпіталь інвалідів війни закуплять гастроендоскоп

В закарпатський госпіталь інвалідів війни закуплять гастроендоскоп.

У вівторок, 18 лютого, заступник голови облдержадміністрації Іван Качур ознайомився з роботою Обласного госпіталя інвалідів війни та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, головною роботою якого є профілактика та організація медреабілітації, надання кваліфікованої медичної допомоги, діагностика й лікування захворювань у ветеранів  війни та прирівняних до них за пільгами категорій громадян.

Про роботу закладу розповіли заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Володимир Брич та головний лікар Василь Вайнагій.

Наразі в області нараховується 2094 ветеранів Великої Вітчизняної війни та прирівняних до них по пільгам громадян. Більша частина, а це понад 1,4 тис. осіб, знаходиться на обліку у дільничних терапевтів цієї поліклініки. Лікувально-профілактичний госпіталь працює з 2004 року. У медзакладі працюють 29 лікарів та 50 медсестер. Усі пацієнти у разі потреби мають можливість проконсультуватись у вузькоспеціалізованих лікарів – кардіолога, хірурга, уролога, ендокринолога, офтальмолога, стоматолога тощо.

Так, за останні роки коштом обласного бюджету закуплено обладнання майже на 3 млн. гривень (2 рентген-апарати і апарат ультразвукової діагностики).

Іван Качур під час огляду закладу поспілкувався з пацієнтами та персоналом. Головний лікар Василь Вайнагій попросив допомоги у закупівлі гастроендоскопа. Заступник голови ОДА пообіцяв сприяти вирішенню питання.

 

Довідка:

Згідно з Програмою забезпечення медикаментами ветеранів війни та виробами медичного призначення пільгових категорій населення на 2011-2016 роки у 2013 році забезпечено 23 інваліда війни слуховими апаратами та суму майже 50 тис. гривень. Фінансове медичне забезпечення чорнобильського контингенту здійснюється бюджетними коштами охорони здоров’я та бюджетними коштами Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання