На Закарпатті правоохоронці викрили черговий канал переправлення ухилянтів за кордон. Переправники поселяли своїх клієнтів у прикордонних селах, інструктували їх, як безпечно перетнути Тису та видавали для цього гідрокостюми.
Як повідомили у відділі комунікації поліції Закарпаття в четвер, 9 листопада, організатором схеми є вже судимий житель Рахівщини. До справи він залучив ще двох закарпатців, кожен з яких відповідав за свій напрямок роботи.

За вказівкою організатора, житель селища Великий Бичків та мешканець села Верхнє Водяне підшукували клієнтів, поселяли їх у прикордонних населених пунктах, а надалі — транспортували до лінії держкордону з Румунією, що пролягає через річку. Також інструктували своїх клієнтів щодо специфіки переправи гірською водоймою.
Після отримання грошей за свої послуги, а саме 3000 доларів США з особи, закарпатці видавали чоловікам гідрокостюми, в яких останні перетинали річку Тиса.
Саме під час чергової такої переправи одного з клієнтів, 7 листопада, поліцейські спільно з прикордонниками і затримали трьох фігурантів на «гарячому».

У зловмисників вилучили 3000 доларів США та гідрокостюм.
Фігурантів поліціянти затримали, найближчим часом оберуть запобіжні заходи.
За скоєне їм загрожує до дев'яти років позбавлення волі.
Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі