На Закарпатті у горах встановлять 150 табличок, які допоможуть зорієнтуватися заблукалим туристам

На Закарпатті у горах встановлять 150 табличок, які допоможуть зорієнтуватися заблукалим туристам

Закарпатські та чеські рятувальники встановлюють вказівники для туристів у горах. Загалом впродовж квітня-червня цього року рятувальниками буде встановлено 150 таких табличок на всіх туристичних маршрутах Закарпатської області. Їх привезли із собою чеські гості. У подальшому всі точки порятунку будуть оприлюднені на інтерактивній карті.

3 квітня на Закарпаття прибули гості з Пардубицького краю Чеської Республіки: Зденек Скарупа та Алеш Бонятовські, аби продовжити, розпочату ще у 2018 році, ініціативу зі встановлення точок порятунку в Карпатах. 

Своєрідні інформаційні вказівники – точки порятунку, допоможуть туристам швидко, а головне точно визначити свої GPS-координати, щоб передати їх гірським рятувальникам у разі потрапляння у небезпеку. Також кожна табличка містить інформацію про телефони екстрених служб, назву місця знаходження та номер точки порятунку. Тож, туристу тільки залишиться набрати номер телефону та повідомити рятувальникам інформацію про своє місцезнаходження у горах.

І сьогодні перша така точка порятунку була встановлена на горі Плішка Ужгородського району. Даний туристичний маршрут досить популярний, як в зимовий сезон, оскільки на його схилах створені хороші умови для гірськолижного спуску, так і влітку, - повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання