На Закарпатті у день виборів пройде регіональний екзит-пол

25 жовтня - в Закарпатській області буде проводитися регіональний екзит-пол на замовлення КВУ (Комітет виборців України).

Дослідницька компанія "Карпатський центр полінгових досліджень", на замовлення КВУ (Комітет виборців України), у день голосування, 25 жовтня 2015 року, проведе опитування на 52 виборчих дільницях в усіх районах та містах Закарпаття, де проходитимуть вибори до місцевих рад. Окремо будуть вивчатися підсумки голосування за кандидатів на посади міських голів Ужгорода, Мукачева, Перечина, Хуста, Іршави, Чопа.

Загалом буде проведено не менше 2 тисяч інтерв’ю. Результати для вибраної групи пріоритетних районів і вказаних міст будуть спиратися не менше, ніж на 1.200 інтерв’ю. До проекту залучено майже понад 100 інтерв’юерів від Карпатського центру полінгових досліджень.

P.S.Опи́тування на ви́ході (е́кзи́т-пол від англ. exit poll) або післяви́борче опи́тування — опитування виборців, що проводиться соціологічними службами на виході з виборчих дільниць (англ. polling station) у день голосування, з метою прогнозування його результатів до часу оголошення офіційних данихвиборчими комісіями.

Виборців опитують на умовах нерозголошення. Виходячи з припущення, що більшість відповідає правдиво, дані таких опитувань використовують для порівняння з офіційно оприлюдненими результатами голосування. У день виборів дані опитування широко висвітлюються на телебаченні та у пресі.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання