На Закарпатті цієї весни на строкову службу планують призвати 300 юнаків

На Закарпатті цієї весни на строкову службу планують призвати 300 юнаків

Протягом квітня-травня цього року на Закарпатті до війська на строкову службу плануються призвати приблизно 300 юнаків. Точна кількість призовників буде відома після затвердження відповідної Постанови Уряду.

Про це йшлося сьогодні, 17 березня, під час брифінгу керівництва Закарпатського ОВК.

Підлягають призову та відправці до військ громадяни України, віком 20-27 років. Але явці на призовні дільниці підлягають всі громадяни від 18 років. Призовники, яким 18-19 років отримають відстрочку до кінця року, або до досягнення ними 20-річного віку.

Громадянам, як відправляються до військ, виплачується грошова допомога у розмірі двох мінімальних зарплат – 6 400 гривень.

Триватиме весняний призов з 5 квітня до 24 травня. Зараз проводиться оповіщення, юнаків запрошують до військового комісаріату для проходження медичного огляду.  

Юнаків відправлятимуть у військові частини Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної служби транспорту. Строковики не будуть залучатися до військової служби у зоні АТО. 

Як уточнили представники Закарпатського ОВК, призовний вік - із 18 до 27 років. Тобто, юнаки, яким виповнилося 18 - зобов'язані з'явитися у військові комісаріати та пройти медичний огляд. Відправка у військові частини - з 20 років (18-19-річним буде надана відстрочка). 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...