На Закарпатті судитимуть посадовців, які незаконно віддали підприємству 20 гектарів землі

Прокуратура Закарпатської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 2 посадових осіб ГУ Держземагенства в Закарпатській області та 3 посадовців управління Держземагенства у Тячівському районі - учасників організованої злочинної групи, які незаконно відчужили 20 га земель  державного підприємства на Тячівщині. 

Як повідомляють у прес-службі прокуратури Закарпатської області, організувала злочинну групу посадовець управління Держземагенства у Тячівському районі, яка об’єктивно розуміла, що самостійно здійснити всі необхідні дії вона не зможе. Відтак, до злочинних дій залучила керівника управління у Тячівському районі та  державного реєстратора, а також двох високопосадовців Головного управління Держземагенства у Закарпатській області.

В ході слідства встановлено, що посадовці, розподіливши між собою ролі, незаконно передали 20 га земель сільськогосподарського підприємства у приватну власність.  Вартість цих земель складає близько 5 млн 240 тис грн.

Незаконну діяльність організованої групи викрито завдяки спільним діям співробітників управління захисту економіки в Закарпатській області та слідчих ГУНП в області, за процесуального керівництва регіональної прокуратури. 

Дії підозрюваний кваліфіковані за ч.3 ст.28  - ч.2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки),  ч.3 ст. 28 – ч.2 ст. 366 КК України (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) та ч.3 ст.28 -  ч.3 ст.362 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) вчинені організованої групою.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання