На Закарпатті стартує міжнародний фестиваль DOCUDAYS UA

У понеділок, 9 жовтня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація цьогорічного  XIV-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який стартував в Україні у жовтні. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст і містечок України.

На Закарпатті фестиваль пройде з 14 жовтня по 10 листопада. Регіональними партнерами Мандрівного Docudays UA в Закарпатській області є Благодійна організація «Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті» та Карпатське Агенство Прав Людини «Вестед» є

Детальніше про цьогорічну програму фестивалю розкажуть Наталія Кабацій, керівник Благодійної організацвї «Комітет Медичної Допомоги в Закарпатті» та Марія Менджул, директор Карпатського Агенства Прав Людини «Вестед».

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Чотири градуси» та присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Екологи прогнозують: до кінця сторіччя саме на стільки підніметься середня температура на Землі, що спровокує природні катаклізми на планеті.

 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання