На Закарпатті стартує місяць Червоного Хреста під гаслом «100 років милосердя»

З 1 квітня на Закарпатті стартував місячник Червоного Хреста – традиційна благодійна акція, яка проводиться щороку та має на меті зібрати допомогу для усіх, хто її потребує.

Про початок акції та результати минулорічного збору допомоги сьогодні, 3 квітня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомила керівник обласної організації Червоного Хреста Іванна Сабов.

«За минулорічний місячник нам вдалося надати допомогу 2730 особам на суму понад 400 тисяч гривень. У минулому році було зібрано понад 5,3 тонни продуктів, які були передані малозахищеним громадянам, більше 2 тонн речей  було зібрано через банки одягу», – зазначила Іванна Сабов.

 «Ми закликаємо усіх громадян бути небайдужими, приєднатися до акції, принести речі, які є вам зайвими, але будуть потрібні для тих, хто звертається до Червоного Хреста.  Можна також приносити продукти харчування. Волонтери також будуть розповсюджувати картки, марки Червоного Хреста, які можна буде придбати і таким чином зробити внесок для благодійності», – сказала Іванна Сабов.  

Також вона додала, що цього року 18 квітня відзначається 100-річчя діяльності Червоного Хреста в Україні. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання