На Закарпатті стартує «ПрофіКемп»

На Закарпатті стартує «ПрофіКемп»

26 вересня о 12.00 год. у м. Свалява на базі районного будинку культури відбудеться урочисте відкриття обласного масового профорієнтаційного заходу для учнівської молоді "Країна професій ПрофіКемп", організаторами якого є Закарпатський обласний центр зайнятості разом з Департаментом освіти і науки ОДА та комунальним закладом "Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва" Закарпатської обласної ради.

Програмою заходу передбачено урочистий старт та презентація проекту, туристичні квести та маршрути, знайомство з професійно-технічними та вищими навчальними закладами, підприємствами та підприємцями Свалявщини, виступ колективів художньої самодіяльності. Учасники та гості заходу – представники влади, закладів освіти, бібліотек, роботодавці, спеціалісти служби зайнятості, учнівська молодь.

Проект "ПрофіКемп" – це комплекс відкритих інформаційних, пізнавально-профорієнтаційних заходів спрямованих на професійне самовизначення учнівської молоді, проводиться з метою сприяння вихованню шкільної молоді, підвищення професійного інтересу молоді до кар'єри в туристично-рекреаційній сфері; ознайомлення школярів зі світом професій та спеціальностей в туристичній індустрії, які є перспективними та актуальними на сучасному ринку праці регіону.

Проект "ПрофіКемп" також впроваджується у Львівській, Рівненській та Херсонській областях. На обласному рівні проект підтримується обласною державною адміністрацією.

Запрошують представників ЗМІ та всіх зацікавлених осіб долучитися до урочистого відкриття.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання