На Закарпатті спіймали двох тютюнових контрабандистів

На Закарпатті спіймали двох тютюнових контрабандистів

Учора в пункті пропуску «Косино» прикордонники Мукачівського загону завадили спробі незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон.

Під час здійснення контрольних заходів, було виявлено автомобіль марки «Фольксваген», в якому 43-річна громадянка Угорщини намагалась приховати майже 200 пачок сигарет. 

В ході прикордонно-митного огляду транспортного засобу, під переднім сидінням в ніші для аптечки та під заднім сидінням в ніші для інструментів прикордонники виявили 188 пачок сигарет марки «BOND» .

Ще одну спробу тютюнової контрабанди попередили прикордонники у пункті пропуску «Дякове». Під час прикордонно-митного контролю автомобіля «Фольксваген», яким на виїзд з України прибув наш співвітчизник, було виявлено 420 пачок сигарет марки «ROTHMANS». Контрабандний тютюн прикордонники виявили у спеціально виготовлених тайниках, яким було обладнане авто українця.

В обох випадках сигарети вилучено встановленим порядком. Також правопорушники позбулись й своїх автівок, - пише прес-служба Мукачівського прикордонного загону. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання