Новини

На Закарпатті СБУ блокувала контрабанду металевої ртуті

У Закарпатській області співробітники  безпеки України попередили контрабанду до Євросоюзу високотоксичної небезпечної речовини – металевої ртуті.

За попередньою версією слідства, громадянин однієї з європейських країн планував незаконно переправити через державний кордон вісім кілограмів ртуті.
Транспортний засіб зловмисника правоохоронці затримали у пункті пропуску «Ужгород». Під час поглибленого огляду авто небезпечний «товар» виявили серед речей іноземця. Ємності із ртуттю зловмисник приховав у пакунках із борошном.
Наразі перевізника затримано відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими #Служби безпеки України, іноземцю оголошено про підозру в контрабанді.
Тривають слідчі дії. Встановлюються вартість вилученої ртуті, джерела походження токсичної речовини, а також продавці і замовники «товару».
Заходи з викриття проводилися спільно із митною та прикордонною службами під процесуальним керівництвом, повідомили в пресслужбі У СБУ в Закарпатті 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.