На Закарпатті розробили проект із розвитку території біля Невицького замку

Щодо Невицького замку на Закарпатті планують реалізувати проект, метою якого єчасткова консервація та ревіталізація двох приміщень замку під потреби ремісників та відновлення стежок у замковій та призамковій території під потреби людей з інвалідністю.

 Про це йшлося під час засідання комісії з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації обласної ради.

Члени комісії обговорили звернення ГО «Агенція розвитку туризму та потенціалу територій «Туристичний інформаційний центр Ужгород», яка є заявником проекту в рамках оголошеного конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста –великі враження» Міністерства культури України під назвою «Відродження Невицького замку через ремісництво».

Мета проекту – відродження ремісницької діяльності в Ужгородському районі, часткова консервація та ревіталізація двох приміщень замку під потреби ремісників, а також відновлення стежок у замковій та призамковій території під потреби людей з інвалідністю, що дозволить відновити та збільшити рівень відвідуваності даної пам’ятки.

Оскільки Невицький замок знаходиться у власності Закарпатської облради, то ця Агенція просить надати підтримку просуванню даного проекту.

Депутати ділились думками, наголошували на важливості цього проекту. Як зазначив Денис Ман, у цілому назріла потреба створення комунального підприємства з числа провідних науковців краю для розвитку замкових споруд Закарпаття. Бо час біжить, унікальні замки руйнуються, а це цікаві краєзнавчо-туристичні оборонні об'єкти чи то свідки нашої багатої минувшини, в які необхідно вдихнути «життя» шляхом нагляду за ними, - йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської облради.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання