Новини

На Закарпатті розпочинається проект «Різдвяна листівка з Ужгорода-2019»

Як часто ви надсилаєте різдвяні листівки свої рідним чи друзям звичайною поштою? Зазвичай ми обмежуємося двома-трьома рядками привітань через соцмережі чи у телефонній розмові. А дарма! Власноруч підписана святкова листівка справді тішить, зігріває, залишає слід у серці і пам’яті.

Ужгородський прес-клуб спільно з друкарнею Print Line Studio розпочинає новий «теплий» проект – мистецько-святкову акцію «Різдвяна листівка з Ужгорода». Проект, який ми успішно розпочали минулого року стартує знову! Деталі за лінком https://tinyurl.com/rnhdcn3 

До участі запрошуються діти віком від 2 до 16 років та їхні батьки. З 29 листопада по 20 грудня надсилайте малюнки (якісні скани) з інформацією: ім’я дитини, вік, контакти батьків на e-mail: uzhgorod@cure.org.ua та konkurs.printline@gmail.com з поміткою Christmas card.

Голосуйте за роботи на сторінках Printlinestudio та Zaholovok.com.ua у соцмережі Facebook. Тема малюнків: Ужгород, зима, свята. 12 малюнків, які набрали найбільшу кількість «лайків», будуть надруковані у вигляді листівок і увійдуть у набір «Різдвяна листівка з Ужгорода». Автори робіт-переможців отримають смачний святковий приз, славу і, звісно, набори з 12-ти листівок з марками.

Набори різдвяних листівок можна буде придбати. Зібрані кошти використаємо для подарунків ужгородським дітлахам із сімей, які потребують нашої уваги більше, ніж інші. Намалюйте власну листівку! Зробіть зимові свята в Ужгороді теплими і радісними!


Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.