Новини

На Закарпатті пройде турнір з армреслінгу “Ужанський здоровань”

28 червня в Оноківцях пройде турнір з армреслінгу “Ужанський здоровань”та Кубок Ужгородщини з воркауту. Детальніше про заходи, зіркових гостей, умови участі, програму та призовий фонд розказали організатори на пресконференції в Ужгородському прес-клубі.

    Змагання проходитимуть на новому спортивному майданчику, обладнаному всім необхідним. Початок о 10:00. Про це розповів Арсен Мелкумян, головний організатор заходу “Ужанський здоровань”, меценат. «Майданчик ми відкрили нещодавно, він називається «Ужанський», дуже тішить, що там займається вже багато дорослих і дітей, - каже Арсен Мелкумян. – Спорт –  це виховання і здоров’я. Здорове тіло –  здорова нація. Щоб ще більше заохотити молодь до спорту ми залучили професіоналів та проводимо змагання».

Фото

    Богдан Лехман, президент Федерації армспорту в Закарпатській області, чемпіон України, майстер спорту, співорганізатор турніру з армреслінгу “Ужанський здоровань” розповів, що турнір з армреслінгу відбуватиметься у трьох категоріях: 80 кг, 90 кг і 90+ кг. «Змагатимуться: ліва, права рука. Але ми зробимо також 6 поєдинків між двома спортсменами: це Сергій Калініченко, діючий чемпіон світу серед професіоналів, який приїде з Дніпра, та Ігор Пасєка, багатократний чемпіон світу, Європи. Це дуже титуловані спортсмени. І це велике досягнення, –  каже Богдан Лехман. – Призовий фонд для переможців суттєвий: 50 тис.грн. Це буде крутий турнір, мета якого –  залучити більше закарпатців до спорту». Змагання транслюватимуть онлайн, оскільки є багато зацікавлених переглянути змагання, які не можуть приїхати.

Фото

  Юрій Теличко, фітнес-тренер, засновника фітнес-студії “Power studio”, співорганізатор  Кубок Ужгородщини з воркауту «Ужанський здоровань” детальніше зупинився на змаганнях по воркауту – тренуваннях на турніках. «Більш сильні можуть попробувати у категорії Pro, хто не впевнений у своїх силах, аматори, - в іншій групі. У професіоналів вправи будуть дещо відрізнятися, будуть складнішими.  Переможці отримають призи, перше місце –  5 тис. грн, це сума, за яку варто вийти з дому. Друге і третє місця- трохи менші суми, в аматорів фінансове заохочення і вправи простіші. Ми закликаємо всіх взяти участь, якщо ви сильні тілом і духом!», – закликав Юрій Теличко. 

Фото

Подібні кросфітівські майданчики планують встановити і в Ужгороді, щоб популяризувати воркаут та заняття спортом. Наразі найсучасніший знаходиться в Оноківцях. Займатися на ньому можуть всі охочі, адже чимало молоді не мають достатньо коштів для спортзалів, кажуть організатори. 

Наразі на змаганнях по воркауту зареєструвалося 20 учасників, реєстрація триває. Охочі можуть зателефонувати на гарячу лінію 050 171 00 88, щоб дізнатися всю необхідну інформацію та зареєструватися.

На турнірі з армреслінгу очікують близько 50 учасників, вже зареєструвалися спортсмени з Тернопільської та Львівської областей.За словами Богдана Лехмана, ще півтора роки тому, коли створювалась федерація, мало хто знав про армреслінг в області. Зараз Закарпаття має 6 спортсменів у збірній України. Незабаром вони поїдуть на Чемпіонат світу у Батумі 17-26 вересня, а також у Литву на Чемпіонат Європи.

Фото
 

Фото

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.