На Закарпатті провели майже 1000 рейдів проти браконьєрів

На Закарпатті провели майже 1000 рейдів проти браконьєрів

Рейди щодо боротьби з браконьєрством проводяться у всіх державних лісових господарствах, підпорядкованих Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства. У результаті від початку року групами мисливців було проведено понад 1000 рейдів. в тому числі під час міграції птахів, залучено 3357 осіб.

Лідерами за результатами 9 місяців за кількістю рейдів виступають наступні лісомисливські господарства: ДП «Ужгородське ЛГ» - проведено в середньому 188 рейди за місяць; ДП «Довжанське ЛМГ» - 152, ДП «Свалявське ЛГ» - 71ДП «Рахівське ЛДГ» -70 та ДП «Міжгірське ЛГ» - 66. Найбільше виявленоо порушень правил полювання у лісомисливських угіддях Виноградівського району - 5, та по 2 в лісах Берегівського, Ужгородського, Хустського та Свалявського районах.

На порушників складено 16 протоколів про адміністративні правопорушення та направлено їх на розгляд до правоохоронних органів. 14 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності перед законом, з них 2 - попереджено. До кримінальної відповідальності правоохоронними органами не притягнуто жодного порушника закону. Варто також зазначити, що відповідно до статті 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» найбільше порушено пункт 6 (допускання собак у мисливські угіддя без нагляду). Вилучено та знешкоджено 64 браконьєрських петлі. Грубих порушень Закону України «Про мисливське господарство та полювання» у Закарпатті немає, - повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання