На Закарпатті провели експертизу 299 одиниць земельної документації

З початком року до Головного управління Держкомзему у Закарпатській області на державну землевпорядну експертизу надійшло 294 документації із землеустрою, землеоціночної документації, виготовленої ліцензованими землевпорядними організаціями.

За три квартали 2012 року Головним управлінням здійснено експертизу 299 одиниць землевпорядної та землеоціночної документації, з яких 178 - обов'язкової державної експертизи, а решта добровільної.

Із поданих на державну експертизу землевпорядної документації позитивно оцінено 188 об’єктів експертизи (63 відс.), 101 повернуто на доопрацювання (34 відс.) та 10 оцінено негативно (3 відс.).

Також за зверненнями суб’єктів господарювання Головне управління Держкомзему видало 162 висновки державної експертизи землевпорядної документації через обласний дозвільний центр.

Натепер в області отримали ліцензії та виконують роботи із землеустрою, землеоціночні роботи 41 юридична та 29 фізичних осіб, з них 3 юридичні особи з ліцензією на проведення земельних торгів.

Фахівці Головного управління Держкомзему у Закарпатській області здійснили 2 планові перевірки дотримання ліцензійних умов суб’єктами господарювання щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт.

Щодо інших, то враховуючи вимоги Закону України «Про особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності» проведення перевірок призупинено, крім випадків, визначених частинами першою і другою статті 3 зазначеного Закону, - повідомили у Головному управлінні Держкомзему у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання