Новини

На Закарпатті прикордонники затримали мікроавтобус з підробленими номерами

Незаконному ввезенню транспортного засобу в Україну завадили сьогодні вранці військовослужбовці Чопського загону.Під час перевірки мікроавтобуса «Мерседес», який прибув у пункт пропуску «Тиса», у прикордонного наряду виникли сумніви щодо відповідності номерів агрегатів автомобіля з зазначеними в реєстраційних документах.

Тому прикордонники вирішили оглянути транспортний засіб поглибленота з залученням експерта НДЕКЦ УМВС України в Закарпатськійобласті. Як результат, правоохоронці дійсно виявилиознакипідробкиідентифікаційного номера. Зверху на оригінальний номер кузова 2007 року випуску кустарним способом було нанесеноінший.Первинний VIN-код було знищеноповністю, і встановити його вдалось лише за допомогою бортового комп’ютера.Виявилось, що таким чинном на територію України намагались ввезти мікроавтобус «Мерседес» 2016 року випуску.

Відповідно до чинного законодавства, транспортний засіб на кордоні вилучили. Сума оцінки конфіскату склала 343 тисячі гривень, - повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.