На Закарпатті працюють інвестори із 45 країн світу

Про це йдеться у проекті рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2018 рік», який вноситься на обговорення депутатів облради.

В документі подається аналіз стану інвестиційної активності регіону. Так, в області працюють інвестори із 45 країн світу та функціонує 621 підприємство з іноземними інвестиціями. У січні – вересні 2017 року в економіку області вкладено 16,8 млн. дол. США прямих іноземних інвестицій, що на 6,2 млн. дол. США, або на 27,0 відс. менше аналогічного періоду 2016 року.

Між Закарпатською областю та регіонами іноземних держав станом на 1січня 2018 укладено 27 документів міжнародного характеру (угоди, протоколи намірів, меморандуми про співпрацю), згідно з якими здійснюється міжрегіональне співробітництво у торговельно-економічній, науково-технічній сферах, в галузі освіти, а також у сфері розвитку культури і туризму.

Називаються найбільші підприємства регіону з іноземними інвестиціями, серед яких - ТОВ «Ядзакі Україна» (виробництво електроустаткування до двигунів); ТОВ «Гроклін Карпати» (пошиття верху автомобільних сидінь); ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн-Лімітед» (виробництво електро-устаткування до двигунів); ТОВ «Джентерм Україна» (виробництво електроустаткування до двигунів); ТОВ «ФЦА» (операції з нерухомим майном); ТОВ «Петро Карбо Хем Мукачево» (вантажні перевезення) та ін.

Слід сказати, що для посилення інвестиційної привабливості Закарпаття проведено низку ділових заходів, які в підсумку дадуть змогу зацікавити інвесторів, створити нові підприємства, нові робочі місця, - йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської облради.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...