На Закарпатті потребують усиновлення понад 600 дітей

11 лютого за участі заступника керівника краю Олександра Петіка, в обласній державній адміністрації відбулась нарада начальників служб у справах дітей районів та міст області. Під час зустрічі фахівці підбили підсумки роботи за минулий рік.

Як поінформувала начальник Служби у справах дітей Закарпатської ОДА Світлана Якімеліна, в області зменшується кількість дітей, які перебувають на утриманні в інтернатних закладах. Зокрема, якщо у 2014 році в інтернатних закладах виховувалось 218 дітей, то у минулому – 194.

«Протягом 2015 року в краї сімейною формою виховання охопили 400 дітей. Зокрема, усиновили 75 дітей з місцевого обліку. Під опіку та піклування влаштовано 263 дитини та 32 до дитячих будинків сімейного типу. Протягом року до батьків повернули на виховання 24 дитини. Ще 6 - тимчасово влаштовані в сім’ї майбутніх опікунів», - повідомила Світлана Якімеліна.

Впродовж минулого року в області усиновили 75 дітей. З них 57 – громадянами України, 18 – іноземцями. Загалом в області спостерігається тенденція до зменшення кількості дітей на обліку з усиновлення. «Якщо у 2010 році на регіональному обліку перебувало 756 дітей, які можуть бути усиновлені, у 2013-му - 655, то минулоріч таких було 608 дітей», - каже посадовець.

Фахівці служб у справах дітей протягом минулого року здійснили 1130 відвідувань опікунських сімей, під час яких склали звіти про умови, утримання, виховання та навчання дітей. Спеціалісти виявили 2 факти порушень прав дітей в таких сім’ях відносно 3 дітей у місті Мукачево та на Іршавщині. «В зв’язку з виявленими порушеннями піклування над дітьми припинено», - резюмувала начальник Служби у справах дітей Закарпатської ОДА Світлана Якімеліна, - пише прес-служба Закарпатської ОДА.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання