Новини

На Закарпатті поліція зафіксувала кілька випадків конфліктів у школах

З початку року на території Закарпатської області правоохоронці виявили кілька випадків конфліктів та булінгу у школах. Такі ситуації мали місце в Тячівському, Ужгородському та Мукачівському районах.


Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

УТячівському районі троє учнів 8 та 9 класів побили двох семикласників. Поліцейські ретельно розібралися в цій ситуації, поспілкувалися з рідними усіх учасників конфлікту, на батьків порушників склали адмінпротоколи  за невиконання ними обов'язків щодо виховання дітей. 

Схожий випадок трапився і в Ужгородському районі, де до ювенальної поліцейської звернулася мати школяра і повідомила, що її сина неодноразово ображав 11-річний хлопчик. В ході перевірки поліцейські з’ясували, що від схожих дій малолітнього порушника потерпіли ще двоє учнів цієї ж школи. Як і в попередньому випадку на батьків малолітнього порушника складено адміністративний протокол. 

У Мукачівському районі конфлікт відбувся між 10-річними дітьми. В одній із сільських шкіл району хлопчик постійно ображав двох дівчаток. Поліцейські також втрутилися в цей конфлікт, склали на батька протокол і він вже сплатив штраф за неправомірні дії своєї дитини. 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.