На Закарпатті почастішали квартирні крадіжки

За дорученням Національної поліції України, а також з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, 15 вересня у всій Україні стартує осіння соціальна акція «Квартира під охорону». Про це сьогодні, 14 вересня, йшлося на прес-конференції в Управлінні поліції охорони в Закарпатській області.
З 15 по 30 вересня 2016 року підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних робіт.

На жаль, питання квартирних крадіжок сьогодні актуальне, як ніколи. Вони складають у середньому більше 35% від загальної кількості скоєних крадіжок. 

- Як не прикро констатувати, але статистика саме цього виду злочину в області у 2016 році неприємно вражає. Від початку року на Закарпатті поліцейські зареєстрували 189 крадіжок з квартир громадян. І, на жаль, це дуже суттєва цифра. Для порівняння – минулого року в області за рік було зареєстровано 181 крадіжку. Тобто наразі ми вже маємо більший показник, ніж за цілий рік 2015-го року, а рік ще не завершився, - наголосив заступник начальника Управління поліції охорони області Сергій Лисенко. 

Він також додав, що сьогодні злодії стають дедалі досвідченішими та винахідливішими. Надійні замки, двері, ґрати на вікнах тощо, звісно, є засобами, які сповільнюють досягнення мети зловмисником, але самі по собі вони є малоефективними.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання