На Закарпатті побільшало заповідників на 0,7%

Минулого року на території Закарпатської області заповідна площа зросла на 0,7% та нині становить 13,8% від загальної площі регіону.

У 2011 році створили регіональний ландшафтний парк «Синяк» площею 4 тисяч 631 га, 2 заказники місцевого значення у Свалявському та Мукачівському районах та 1 ботанічну пам’ятку в Ужгороді, загальна площа яких становить 84,2 га.

У селі Кам’яниця Ужгородського району проходить процедуру погодження на районному рівні створення ландшафтного заказника місцевого значення «Остра» на площі 20 га.

У 2010 році розробили наукове обґрунтування на створення ботанічного заказника місцевого значення «Буштинський парк льодовикового періоду» загальною площею 892 га. Матеріали погодили сесіями Буштинської селищної ради та Новобарівської сільської ради. Проект створення заказника знаходиться на розгляді у Тячівській райдержадміністрації.

На замовлення держуправління ГО «Карпатський екологічний клуб «Рутенія» минулого року завершили підготовку наукових обґрунтувань на створення ще 3 нових заказників місцевого значення у Воловецькому районі загальною площею понад 2,1 тисяч га, - повідомили у Міністерстві екології та природних ресурсів України.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання