На Закарпатті планують утворити 38 громад.

На Закарпатті планують утворити 38 громад.

Сьогодні в ОДА відбулася нарада з питань добровільних об'єднань громад за участі представників міст і районів області. Участь в заході взяли і голова ОДА Василь Губаль, перший заступник голови облради Михайло Попович.

Доповідав заступник начальника управління архітектури та містобудування ОДА Олег Боршовський. Він озвучив план, згідно якого пропонується утворити в області 38 громад.

Василь Губаль вважає, що об’єднання треба проводити в першу чергу для людей, а не під інтереси сільських голів. «Нам треба пропозиції всієї закарпатської громади. І лише тоді ми приймаємо рішення», - вважає голова ОДА.

Керівник асоціації голів районних рад, голова Ужгородської районної ради Михайло Фединець критично оцінив пропозиції щодо створення нових громад в краї. «Ми можемо обмежити наші громади, тому потрібно обережно підходити до об’єднання. Перший етап – треба стимулювати громади, які хочуть працювати разом», - каже голова райради.

Михайло Попович зазначив, що виступає за зміни в системі державного управління, але це треба робити не формально. «Вже є рішення сільських рад, які почали процедуру об’єднання громад. Цей процес має відбуватися згідно законодавства, і без будь-якого тиску. Перспективний план о’бєднання громад, який має прийняти рада має бути не догмою, а носити рекомендаційний характер» , - вважає перший заступник голови облради,  -пише прес-служба облради.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання