На Закарпатті підприємствам виплатили 26 млн грн за мобілізованих працівників

На Закарпатті в повному обсязі виплачено компенсації підприємствам, установам та організаціям в межах середнього заробітку їх мобілізованих працівників у загальній  сумі 26 з половиною мільйонів гривень.

Для  виплат  державних допомог на поточний рік визначено субвенції  з Державного бюджету в сумі 2173, 2 мільйонів гривень. Це на 275 мільйонів більше, ніж у минулому році. «За рахунок підвищення прожиткового мінімуму розширилося коло  претендентів на отримання соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям, до складу яких  входять діти, інваліди або ж  пенсіонери.

Тож минулоріч суттєво збільшилися і видатки  бюджету  на виплату цього виду державної  соціальної допомоги. Одержали  її понад 12 з половиною тисяч сімей, а сума нарахованої та виплаченої допомоги склала 412 мільйонів гривень», - повідомила посадовець. Серед одержувачів державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям  44 відсотки – багатодітні  родини, середньомісячний розмір  допомоги у таких родинах сім’ях складав 4047 гривень, що на 586 гривень більше ніж у 2014 році, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання