Новини

На Закарпатті перевіряли, чи продають дітям алкоголь

На Закарпатті інспектори секторів превентивної діяльності, разом із працівниками ювенальної  поліції,  проводять профілактичні перевірки закладів громадського харчування, торгівлі, а також розважальних закладів, що працюють в нічний час.

Основною метою таких рейдів є контроль за продажем тютюнових та алкогольних виробів неповнолітнім, що є заборонено Законом. 

Так, за останні кілька днів працівники поліції Закарпаття виявили та задокументували ряд таких правопорушень. Серед них – адміністративні правопорушення, що стосуються правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, порушення порядку перебування дітей у розважальних закладах, або закладах громадського харчування, також правопорушення щодо куріння тютюнових виробів  та розпивання алкоголю у заборонених законом місцях. Продавці та  власники закладів, які порушили закон, нестимуть адміністративну відповідальність. 

Крім того, покарання за статтею 184 КУпАП (невиконання обов’язків щодо виховання дітей)  загрожує і батькам неповнолітніх, - інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.