Новини

На Закарпатті переправник нелегальних мігрантів відсидить 5 років

24 квітня 2020 року набув законної сили обвинувальний вирок Перечинського районного суду відносно громадянина Нігерії, який ще шість років тому організував переправлення через кордон України зі Словаччиною груп незаконних мігрантів.

Спільними зусиллями оперативно-розшукових підрозділів Чопського прикордонного загону, співробітників Національної поліції, під процесуальним керівництвом Прокуратури Закарпатської області, доведено причетність громадянина Нігерії до організації незаконного переправлення громадян Афганістану та Бангладеш на території Великоберезнянського району.

Зокрема, у 2014 році оперативними підрозділами було задокументовано протиправну діяльність іноземця, який формував групи нелегальних мігрантів у місті Київ, забезпечував їх приховане транспортування на територію Закарпатської області для подальшого незаконного переправлення через державний кордон. Після серії невдалих спроб переправлення нелегалів громадянин Нігерії переховувався від правоохоронних органів протягом шести років. У лютому 2020 року оперативно-розшуковими підрозділами Чопського загону, за силової підтримки мобільного загону «Дозор», його розшукали та затримали у Києві.          

Результатом судового розгляду кримінального провадження, розпочатого за матеріалами оперативно-розшукових підрозділів, став обвинувальний вирок Перечинського районного суду Закарпатської області. За скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон», громадянину Нігерії призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном 1 рік і 6 місяців, повідомила пресслужба Чопського прикордонного загону

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.