На Закарпатті оголосили конкурс для молодіжних організацій

Положення про порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) стосовно дітей та молоді, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2016 році. 


Конкурс проводиться управлінням молоді та спорту облдержадміністрації на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка”, розпорядження голови облдержадміністрації від 25.11.2015 № 432 „Про Регіональну програму „Молодь Закарпаття” на 2016 – 2020 роки” та з метою підтримки ініціатив громадських організацій щодо активізації їх роботи у творенні національної культури, розбудові громадянського суспільства.

Управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2015 році.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

1. Створення умов для творчого розвитку особистості, інтелектуального самовдосконалення молоді.
Види діяльності: проведення регіональних акцій, фестивалів, конкурсів у різних жанрах мистецтва, форумів, пленерів та інше.
2. Утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей у молоді.
Види діяльності: проведення регіональних акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, семінарів, конференцій, семінарів-тренінгів, форумів, таборів, фестивалів тощо.
3. Пропаганда та формування здорового способу життя молоді.
Види діяльності: проведення регіональних акцій, фестивалів, конкурсів, форумів, конференцій, семінарів, тренінгів, семінарів-тренінгів, засідань за круглим столом, таборів та інше.
4. Створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді.

Види діяльності: проведення регіональних конференцій, семінарів, форумів, фестивалів, тренінгів, засідань за круглим столом, акцій з профорієнтаційної роботи серед молоді, підтримка підприємницьких ініціатив молоді, руху молодіжних трудових загонів та інше.

Конкурсна пропозиція приймається з 12 лютого до 12 березня 2016 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10.00 до 17.00 за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, к. 613. Контактні телефони: (022) 61-62-55.

Вимоги до оформлення документів викладено на офіційному сайті Закарпатської облдержадміністрації.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання