На Закарпатті офіційно нараховують понад 63 тисячі інвалідів

На Закарпатті офіційно нараховують понад 63 тисячі інвалідів

У таких людей є чому повчитися кожному. В Закарпатській ОДА відзначили тих, хто опікується проблемами людей з обмеженими можливостями 3 грудня – Міжнародний День інвалідів.

З цієї нагоди заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Петік зустрівся з представниками громадських організацій, які опікуються проблемами людей з обмеженими можливостями.

«Нині в краї на обліку перебуває понад 63 тисячі інвалідів, близько 10 тисяч з них – діти, - поінформував заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Віктор Мацола. – Система забезпечення засобами реабілітації відпрацьована, однак держава вже другий рік не фінансує програму забезпечення інвалідів спец автомобілями».

Присутня на зустрічі начальник головного управління Пенсійного фонду в області Анастасія Пентек ознайомила присутніх із нововведеннями у пенсійному забезпеченні інвалідів. За її словами, у грудні перерахунки пенсій проведуть усім інвалідам третьої групи незалежно від того, який вид пенсії вони отримують. Під час проведення масових перерахунків з 1 вересня п.р. мінімальний прожитковий мінімум в 1074 гривень був передбачений тільки для інвалідів першої та другої груп. Тепер з урахуванням нового розміру прожиткового мінімуму буде підвищено мінімальну пенсію усіх інвалідів третьої групи. Їх пенсія буде становити не менше 1074 гривень.

На завершення зустрічі активістів громадських організацій, які опікуються проблемами людей з обмеженими можливостями з нагоди Міжнародного Дня інвалідів відзначили грамотами та подяками голови облдержадміністрації, - пише прес-служба Закарпатської ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання