На Закарпатті обговорюють можливість закупівлі електромобілів для Нацпарку «Синевир»

У Департаменті економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА обговорюють можливість для закупівлі спеціальних електромобілів для НПП «Синевир» для того, щоб кожен, хто не має можливіості піднятися до озера пішки, все ж міг побачити природну красу.

Про це у соцмережі Фейсбук повідомив керівник Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман.

Як і більшість організаторів туризму, екскурсоводів, я за те, аби територія парку зазнавала якомога менший вплив транспорту, а доступ до озера для машин був повністю закритим. Одночасно розуміючи потреби маломобільних груп населення, ми обговорили альтернативу машинам. 

«Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА та Національний природний парк "Синевир"розпочинають роботу із розробки проекту, що може отримати фінансування за рахунок коштів секторальної бюджетної підтримки, на облаштування маршрутів біля озера та на закупівлю спеціальних електромобілів парком, аби кожен бажаючий, який не має можливості пішки піднятися до озера, все ж мав можливість його побачити», – зазначив Денис Ман.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання