Новини

На Закарпатті найдорожчий в Україні цукор

Найвища ціна на цукор – у Закарпатській області.

За даними моніторингу цін на соціально значущі товари, проведеного Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, середні споживчі ціни на цукор в країні станом на 15 березня склали 5,04 грн. за кілограм.

Як повідомили в міністерстві, найдорожчий цукор у Закарпатській області - 5,42 грн / кг. Найдешевше його можна придбати в Кіровоградській області - всього за 4,81 грн / кг. На Харківщині за цей продукт просять 5 гривень 6 копійок.

Найбільша динаміка в рівні цін зафіксована у Кіровоградській області. За 3 дні цукор там подешевшав на 1,4%, – повідомляє сайт Асоціації «Харьковсахар»

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.