На Закарпатті майже 60 хабарників відповіли перед законом

На Закарпатті майже 60 хабарників відповіли перед законом

Протягом 6 місяців 2018 р., за принципової позиції прокурорів Закарпатської області, судами краю притягнуто до відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією 59 осіб, в тому числі високопосадовців, посадових та службових осіб інших органів державної влади та суддів у судах першої та апеляційної інстанції.


В основному, до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупціє особи притягувались за порушення вимог фінансового контролю, порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів.

Окрім цього, на цьому напрямку прокуратурою області внесено 122 документи прокурорського реагування за результатами розгляду яких, винних осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Прокуратурою Закарпатської області й надалі продовжуватиметься діяльність щодо виявлення порушень вимог Закону України ««Про запобігання корупції» та притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання