На Закарпатті легалізували працю 249 працівників

У  межах розгляду письмових звернень споживачів, проведено фактичні перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території ринків та в торговельних центрах у містах Ужгороді та Мукачево.

Відтак до державної реєстрації господарської діяльності у зв’язку з проведеними профілактичними заходами залучено 205 суб’єктів господарювання та акумульовано до місцевих бюджетів сплату 152,6 тис. грн єдиного податку та до цільових фондів 167,9 тис. грн єдиного соціального внеску.

– Протягом чотирьох місяців поточного року легалізовано працю 249 найманих працівників, що становить майже 21% до поданих протягом зазначеного періоду повідомлень про прийняття на роботу. Працедавці  виплатили понад 2 млн 700 тис. грн офіційної зарплати, з якої перераховано до бюджету 483 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, 590 тис. грн єдиного соціального внеску та 40,3 тис. грн військового збору, – підкреслив  Михайло Попович.

Загалом протягом січня-квітня 2018 року за результатами контрольно-перевірочної роботи у 19 суб’єктів підприємницької діяльності (юридичних, фізичних осіб) виявлено виплату заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог законодавства. За результатами проведених перевірок донараховано 874,7 тис. грн ПДФО та 162,6 тис. грн ЄСВ, - повідомляє ДФС у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання