На Закарпатті є більше 180 туристичних маршрутів

Протяжність туристичних стежок – понад 2900 кілометрів.

Про це сьогодні, 17 серпня, під час спілкування із журналістами повідомив начальник ЗОУЛМГ Валерій Мурга.

Зо озвученою інформацією, територією Закарпатської області пролягають близько 184 туристичних маршрутів (більше, ніж 2900 кілометрів).

Напрямки використання лісів в рекреаційних цілях відображені в плані розвитку лісового господарства на період до 2020 року. У лісовому господарстві організовуються зони відпочинку біля водойм, вздовж автомобільних доріг, в лісах з високою відвідуваністю населенням. У багатьох лісомисливських господарствах республіки побудовані будинки мисливця і створені умови для гарного відпочинку та полювання. Все це приваблює українських та іноземних туристів. У лісах області є досить широкі можливості для розвитку екологічного туризму, зокрема: проведення водних екскурсій, піших, велосипедних, кінних, лижних походів по екологічних стежках. У програму екологічного туру можуть бути включені відвідування краєзнавчих музеїв, історичних місць, мисливських господарств, відпочинок на природі з емоційними, естетичними цілями, лікування природними факторами, фотополювання, збір ягід, грибів та лікарських рослин.

До кінця року у кожному лісовому господарстві планується облаштувати як мінімум 3 нових рекреаційних об'єкти. Вже побудовано нові майдинчики у Свалявському, Воловецькому, Міжгірському, Верхньогірському, Брустурянському, Берегівському, Тячівському, Хустському, Ясінянському та Великобичківському держлісгоспах.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...