На Закарпатті готуються до Чеських Днів

На Закарпатті готуються до Чеських Днів

Не встиг Ужгород відсвяткувати День Знань, як ужгородцям пропонується поринути в атмосферу чеської культури. Всі ужгородці та гості міста матимуть можливість поринути в атмосферу святкування Чеських Днів на Закарпатті. Чеський Дім Регіонів в місті Ужгороді та в  співпраці Устецького та Закарпатського країв, в нашому місті проводять вже ІІ фестиваль, де гості та жителі міста над Ужем матимуть змогу поринути у колоритну чеську культуру, скуштувати національну їжу та продегустувати славнозвісне чеське пиво від топових пивоварень. Сам фестиваль буде проходити 3 дні – з 6 по 8 вересня на площі Народній перед обласною радою..

На фестивалі відбуватиметься презентація чеських компаній, котрі мають неабиякий інтерес співпрацювати з бізнесменами нашого краю. Фестиваль такого формату проводитиметься лише в трьох містах світу — Брюсселі, Празі,та, звісно, в нашому рідному Ужгороді. Дана подія надовго закарбується в пам’яті кожного присутнього на фестивалі, адже минулорічний відбувся просто грандіозно. Атмосфера свята буде панувати впродовж всії 3-х днів. Для найменших гостей свята запрошені аніматори, котрі радо будуть розважати кожного. Карикатуристи, ходуни, чеські музиканти, співаки та ще багато приємних сюрпризів чекатимуть на вас.

Офіційна частина, де виступлять поважні гості з Чеської Республіки, міський голова та губернатор нашого краю розпочнеться о 13:00. Під час виступу буде відбуватись багато розіграшів на території фестивалю, тому не потрібно зволікати, а вже розпочинати його святкування.

Менше слів — більше діла.  Запрошуємо всіх бажаючих прийти та показати, як Закарпаття вміє відпочивати! З нетерпінням чекаємо на Вас з п’ятниці по неділю на Фестивалі Чеських Днів в Закарпатті. Зустрінемось!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання