На Закарпатті голосувати на президентських виборах збираються вже 315 переселенців

У Закарпатській області, станом на 19 березня, уже 315 переселенців пройшли процедуру перереєстрації та змінили своє місце голосування.

Про це у коментарі Ужгородському прес-клубу повідомила Анжела Бабкіна, радниця з питань ВПО в Закарпатський області.

За її словами, наразі 315 переселенців, що наразі проживають на Закарпатті, вже закріпили за собою можливість взяти участь у виборах саме у Закарпатській області,  а не за місцем реєстрації. «Станом на 19 березня процедуру перереєстрації для участі у голосуванні пройшли 15 ВПО з Автономної Республіки Крим, 4 – із Севастополя, 206 переселенців з Донецької області та 90 – з Луганської. Наразі це 12% із числа офіційно зареєстрованих на Закарпатті переселенців», – зазначила Анжела Бабкіна.

«Це досить добрий показник. По Україні він складає всього 4%», – додала вона.  

Усі охочі можуть змінити своє місце голосування, пройшовши просту і недовгу процедуру: до 25 березня потрібно прийти паспортом у відділ ведення Державного реєстру виборців, який є у кожній РДА чи міськвиконкомі та подати заву про зміну місця реєстрації для голосування. «Заяву потрібно подавати особисто, он-лайн це зробити неможливо. Але це дуже швидко, у мене перереєстрація зайняла рівно 7 хвилин», – уточнила Анжела Бабкіна.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання