На Закарпатті думають, які туристичні маршрути маркувати в першу чергу

На Іршавщині відбулося засідання  робочої групи для ознайомлення із проектом  Концепції туристичних маршрутів Закарпатської області та  еколого-пізнавальні стежками НПП «Зачарований край».

Зокрема, йшлося й про те, що  Мінекономрозвитку передбачено здійснити маркування та знакування маршрутів активного туризму  за рахунок коштів державного бюджету на суму 1146,00 тис. грн. В тому числі передбачається знакування туристичного маршруту у  Карпатському регіоні, який проходитиме і територією Закарпаття. Наразі розглядаються дві пропозиції: регіональний туристичний пішохідний шлях «Карпатський хребет», який проходить вздовж Карпатського вододільного хребта з подовженням на Буковину (протяжністю понад 300км) та «Транскарпатський» веломаршрут протяжністю 527 км ( протяжність в межах Закарпатської області 214 км).

За підсумками засідання було вирішено взяти за основу проект  Концепції туристичних шляхів Закарпатської області «10 цінностей Закарпаття туристичного»  та доопрацювавши його подати на розгляд сесії обласної ради, - повідомляє Управління туризму Закарпатської ОДА. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання