На Закарпатті для учасників АТО зарезервували 2 тис гектарів землі

На Закарпатті для передачі у власність учасникам антитерористичної операції зарезервовано понад дві тисячі гектарів землі.


До головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області та органів місцевого самоврядування учасниками АТО наразі подано 3833 заяви на отримання земельних ділянок. Надано дозвіл на розробку документації із землеустрою на 2155  земельних ділянок, з них 421 проект землеустрою  вже затверджено.


Зокрема, до Держгеокадастру області на даний час подано 1635 заяв, до місцевих рад – 2199.
1292 дозволи головне управління надало  на розробку проектів землеустрою для індивідуального садівництва та для ведення особистого селянського господарства,  з яких 335 проектів уже затверджено.


Місцеві ради області учасникам АТО надали 863 дозволів  для будівництва, індивідуального садівництва та для ведення особистого селянського господарства, 86  ділянок вже отримано.


В області зарезервовано земельні масиви загальною площею 2072 гектара, для передачі у власність учасникам антитерористичної операції.
Ужгородська райдержадміністрація спільно з органами місцевого самоврядування та головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області попередньо підібрала ще два земельні масиви: на території  Ірлявської сільської ради 15 гектарів та  на території Галочської – 2 гектара.
На сайті Держгеокадастру  розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Як повідомили в головному управлінні Держгеокадастру у Закарпастькій області, роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання