На Закарпатті діє 16 великих платників податків

Державна фіскальна служба України наказом від 8 вересня 2015 року № 681 затвердила Реєстр великих платників податків на 2016 рік.

Адже відповідно до п. 64.7 ст. 64 Податкового кодексу України центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику (ДФСУ), визначає порядок обліку платників податків у контролюючих органах та порядок формування Реєстру великих платників податків на відповідний рік з урахуванням критеріїв, визначених ПКУ для великих платників податків. Всього до цього реєстру ввійшло 1751 суб’єкт господарювання. Серед них товариства з обмеженою відповідальністю, публічні акціонерні товариства, комунальні підприємства, державні підприємства, приватні підприємства.

У разі включення платника податків до Реєстру великих платників податків на нього поширюються особливості, визначені Податковим кодексом України для великих платників податків.

Після включення платника податків до даного Реєстру та отримання повідомлення ДФС, про таке включення платник податків зобов’язаний стати на облік у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр.

З наказом та із затвердженим Реєстром можна ознайомитись перейшовши за посиланням: http://sfs.gov.ua/diyalnist-/zakonodavstvo-pro-diyalnis/nakazi-pro-diyal....

Нагадуємо, що великий платник податків – юридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує 500 мільйонів гривень або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків за платежами, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує 12 мільйонів гривень, - пише відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Loading...
Зображення користувача TikSlef.

Качественная фотo- и видeoсъёмка оcнoвaна на прoфесcиональном освещeнии. Прибoры уникaльногo pоссийского пpоизводства пoмещаютcя в pюкзaк, имеют унивepсaльные креплeния – мoжно легкo мoнтирoвaть в любой студии на риг или штатив, иcпользовать нa выездных cъёмкaх. Оcвещение, комплектующие, линзы всегдa в наличии по доступнoй цeнe.
Пpибoры высoкoй мoщноcти oбеспeчивaют результат, за кoторый клиeнты гoтовы плaтить хoрошиe деньги. Лучше один раз пpиобреcти мощный и кoмпактный свет, чем терять закаaчиков из-за проблем c освещeнием.

интенсивный импульсный свет

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання