Новини

На Закарпатті через помилки всю ніч передруковували 14 тисяч бюлетенів, – КВУ

У суботу, 24 жовтня представники ВО “Батьківщина” у Міжгірській селищній територіальній виборчій комісії Хустського району виявили помилки у бюлетенях по виборах депутатів Міжгірської ОТГ.Зокрема, як повідомили представники партії Комітету Виборців України, у надрукованих бюлетенях були переплутані порядкові номери кандидатів від ВО “Батьківщина” на 2-ому і 3-ому округах (загалом 3 округи на виборах депутатів Міжгірської ОТГ).

Згодом було виявлено також помилку в прізвищі одного з кандидатів від партії “Рідне Закарпаття”: було виявлено неспівпадіння прізвища (одна літера) згідно з паспортом. Утім, згодом виявилося, що сталася помилка на етапі подання кандидатів, і ТВК внесла у бюлетень прізвище кандидата від Рідного Закарпаття згідно з поданням, і саме там була помилка. У підсумку, Рідне Закарпаття відмовилося від претензій щодо бюлетеня.

Натомість, представники ВО “Батьківщина” ініціювали засідання ТВК та рішення про передрук бюлетенів, що і було ухвалено близько 19:00 суботи, 24 жовтня, інформують в КВУ.

Відтак, частину бюлетенів у кількості майже 14 000 для виборів депутатів Міжгірської ОТГ на округах 2 і 3 довелося передруковувати в останню ніч перед днем голосування. За інформацією Комітету Виборців України, це було зроблено, і бюлетені доставлені до дільниць до початку голосування.

 

Бюлетень

 

документ

 

документ

 

документ

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.