Новини

На Закарпатті через бездіяльність руйнується замок Тамплієрів

На Закарпатті через бездіяльність руйнується замок Тамплієрів. Тому з кожним роком непомітно, тихо, через байдужість людей та часу від спадку тамплієрів залишається все менше.

Про відношення до замку говорить єдиний на все селище з надписом "Руїни замку тамплієрів". Від колишньої величі споруди вже наразі залишились лише одні руїни. Свого часу лицарі-монахи спорудили тут, у селі Середнє Ужгородського району, фортецю через хороше розташування та комерційну вигоду. Та ніщо не вічне, і після тамплієрів замок скоро став пережитком минулого.

На сьогодні колись величезний захисний рів зрівняний із землею та поріс чагарниками. До руїн веде лише доріжка протоптана туристами, які сюди приїжджають з цікавістю, адже навіть у тих розвалинах каміння все ще зберігає пам’ять про історію.

До прикладу, закордонні гості ніяк не можуть зрозуміти: чому історичну пам’ятку ніхто не доглядає. Томас, який приїхав сюди з Іспанії, каже: "Замок цікавий конструкцією, як і всі замки тамплієрів. Шкода, що ваша влада не звертає уваги на нього, не проводить реконструкцію аби зробити місце принадним для туристів. Якби щось робилось, можливо би більше приїжджало туристів з Європи, бо тут є на що подивитись".

Тож, виходить, лише туристи та ентузіасти хвилюються за долю замку, - повідомили в М-студії.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.